fbpx

הדשן הכי יעיל לפיתוח העסק

עיצוב ובניית אתרים

אז איך מקימים אתר?

כן, זה נראה כמו פרויקט מורכב ומלחיץ, אבל עם תהליך עבודה מקצועי, מסודר ושקוף, בלי מילים טכנולוגיות מסובכות ולא ברורות או הרגשה שמדברים מעל לראש שלכם - זו דווקא יכולה להיות הרפתקה נחמדה

יש לנו כמה שלבים בתהליך:

התכנון

לפני שנתחיל לעבוד – כדאי שנחליט בדיוק מה אנחנו רוצים שיצמח כאן, לכן העבודה מתחילה בהבנת המטרות שלכם והגדרת הייעוד של האתר: תדמית, דף מכירה, חנות וכן הלאה.
אנחנו עושים תהליך אפיון מסודר של צרכי העסק, לומדים לעומק את קהלי היעד ויוצרים אסטרטגיה שיווקית שתוביל את הגולשים בדילוגים עליזים אל היעד

יצירת התוכן

הסיבה שאנשים גולשים באינטרנט היא הידע והמידע שהם יכולים לקבל, לכן בשלב הזה נאסוף את כל החומרים הכתובים והמצולמים שתרצו להציג באתר – מהתמונה הראשית דרך קטלוג המוצרים ועד דף התודה שבסוף התהליך.

העיצוב

עכשיו זה הקטע הכי כיפי!
ניצור סקיצה ראשונית כדי שתוכלו לראות איך הרעיונות, התכנונים והחלומות מתחילים להתגבש לצורה ברורה וצבעים משגעים 😊 אבל האתר שלכם לא עומד להיות רק פרצוף יפה – המטרה היא ליצור חוויית גלישה מושכת וזורמת, כדי שהגולשים פשוט לא ירצו להפסיק לגלול.

ההקמה

זה השלב שבו אנחנו מעמידים את האתר הזה על הרגליים. נבנה את האתר בפועל, כולל פיתוח והתאמה של הפלטפורמה, הטמעה של התוכן והשפה הגרפית, נוסיף פיצ'רים מגניבים שיעזרו לכם לנהל את העסק בקלות ובצורה אוטומטית וכמובן נדאג שהכול-הכול פועל בדיוק כמו שצריך.

ההשקה

סופסוף האתר שלכם עומד לפרוח!
כל מה שנשאר הוא להעלות אותו לאוויר ולהודיע לכולם שיבואו לראות איזה מהמם הוא יצא. אבל אין מה לדאוג, אני עדיין כאן כדי לשמור עליו במקרה הצורך וזה אומר שיש לכם אחריות מלאה לשלושת החודשים הראשונים.

שאלות שתמיד רציתם לשאול או

עוד דברים שכדאי לדעת:

התשובה האהובה עליכם – תלוי 😊

במה? בגודל האתר, היקף התוכן והפיצ'רים שתבחרו להכניס בו וגם כמה אתם זריזים בשלב איסוף החומרים.

לכל מי שרוצה אתר מקצועי ויפיוף שיציג את התוכן שלו בצורה הטובה ביותר: עסקים, חברות, יוצרי תוכן ואנשים פרטיים.

בוודאי! בערך 90% מהגולשים ברשת עושים את זה דרך הטלפון הנייד, לכן כל אתר שאני יוצרת חייב להיות רספונסיבי ולהתאים לכל גדלי המסכים

וורדפרס, עם התוסף הנפלא של אלמנטור. זה אומר שיהיה לכם ממש קל ונוח לנהל אותו בעצמכם גם בהמשך.

כן. קודם כל, יתכן ותצטרכו להיעזר בכותב תוכן שיעזור לכם לנסח את הטקסטים לאתר. מלבד זאת, צריך לשלם על אחסון האתר, לקנות דומיין ולפעמים גם על עבודות תחזוקה – אבל אל חשש, השירות שלי כולל ליווי צמוד וסיוע בכל מה שאתם צריכים כדי שהאתר יוכל לרוץ באופן חלק.

קצת מהעבודות שלי:

יאללה, שנבנה לכם אתר?

הצעד הבא שלכם לצמיחה עסקית נמצא ממש כאן!
פשוט דברו איתי